33. faaliyet yılımıza girerken, memnuniyetle ifade etmek isterim ki  Can İnşaat, köklü bir geçmişe sahip, büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdüren, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterlilik ve kapasitesini artıran bir firmadır. Bizler, bugün yurtiçinde ve yurtdışında devam eden projelerimizle ilk günkü heyecanı yaşamaktayız. Küreselleşen dünyada ve uluslararası rekabette kaliteden ödün vermeden çalışmanın sorumluluğunu çok iyi bilmekteyiz. Başarılarımızın ortak özelliği; araştırma, geliştirme, kalite ve daha çok çalışmaktır.
 
Başarımızda girişim ruhumuz, en yeni teknolojiyi kullanmamız, sürekli gelişen kalite kavramımız, uzman yönetim kadromuz, tecrübeli çalışanlarımız, müşteri memnuniyeti, hizmet anlayışımızı sektörde bilgi ve deneyimle birleştirerek şirketimizin amaç ve kurumsal kimliğini en güzel şekilde yansıtmaktadır.
Hepimiz biliyoruz ki büyük projeler, büyük emek ister. Şirketimizin kurucularından en genç, en son işe alınmış olan iş arkadaşlarımıza kadar herkese yayılmış olan bu arzu, derinlere işlemiş olan şirket kültürümüzün olan ciddi mühendislik anlayışına dayanmaktadır.
 
Can İnşaat İş Sağlığı Güvenliği ve Çevreye yönelik içinde bulunduğu riskleri analiz etmektedir. Bunlara yönelik her türlü yasal gereklilikleri yerine getirmekte ve bu gerekliliklerle birlikte, üçüncü tarafların görüşlerine de önem vererek sistemini sürekli olarak iyileştirmektedir.  Çevreyi kirlettikten sonra temizlemek yerine kirlenmeyi engellemeyi hedef alan Can İnşaat, bu sayede kişilerin çalışma alanlarındaki çalışma risklerinden de haberdar olmalarını sağlamaktadır.
Can İnşaat, yapılar inşa etmeye devam edecektir ve her yeni yapı Can İnşaat için yeni bir mutluluktur.
 
Mustafa DEMİRCAN Yönetim Kurulu Başkanı